Mandalinci Studio to autorska pracownia projektowa założona przez Marię Mandalinci, absolwentkę Wydziału Artystycznego pracowni Architektury Wnętrz WSUS w Poznaniu. Pracownia od 2012 roku ma siedzibę w Poznaniu, jednak obszar jej działania obejmuje całą Polskę. W swoich projektach głownie realizujemy ideę oczyszczonej, harmonijnej przestrzeni, przystosowanej do potrzeb użytkowników. Każde wnętrze posiada swoje indywidualne cechy, niejednokrotnie odzwierciedlając charakter domowników. Dbałość o zachowanie proporcji pomiędzy funkcją a formą pozwalają na stworzenie wnętrz wyjątkowych.

Składową procesu tworzenia wnętrza są projekty mebli, detali, dekoracji oraz nadzór autorski nad wykonywanymi pracami. Prowadzimy działania w zakresie wnętrz nowych jak i tych wymagających remontu lub zmiany funkcji użytkowych.

 

logo mandalinci
Mandalinci Studio
ul. Szadecka 15, 60-162 Poznań
 
tel. +48. 508 191 058
mail. maria(at)mandalinci.pl
 
Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Udzielę profesjonalnej odpowiedzi, na przesłane przez Państwa zapytanie w możliwie krótkim terminie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833, ze zm.), przez Maria Mandalinci.